Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet 2023 Kampanyası

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
7
18
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Türk Telekom Ramazan 2023 kampanyası ile birlikte Faturalı veya Faturasız Türk Telekom kullanıcıları bedava internet paketi kazanacaklar. Türk Telekom hattına sahip kullanıcılar arasında iseniz bedava internet paketini Ramazan ayı boyunca kazanabilir ve belirtilen süreler içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Paketi


Türk Telekom Ramazan hediyesi nedir sorularına hitaben çıkartılmış olan 2023 Ramazan kampanyaları ile aşağıda bulunan paketlerden size uygun olana başvurarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

kampanyalarına ek olarak gelen Ramazan ayı boyunca kazanabileceğiniz hediye internet paketi sizlerle. Bu paket ile birlikte sizlerde 10 GB bedava internet paketi, 500 dakika ve sınırsız konuşma gibi seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Sil Süpür 2023 Kampanyası


https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/turk-telekom-ramazan-10-gb.jpg

Türk Telekom Ramazan ayı boyunca bizlere hediye verecek. Sizlerde telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek menü üzerinden Sil Süpür alanını bularak bedava internet kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. Sil Süpür bedava internet paketleri içerisinde 2 GB – 3 GB – 5 GB – 10 GB hediye internet fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için uygulama içerisindeki Ramazan Sil Süpür bölümüne giriş yapın. Her hafta tekrardan hediye internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Türk Telekom Ramazan 2023 Kampanyası ile 10 GB bedava internet kazanmak için

Türk Telekom sil süpür kampanyası içerisinde aşağıdaki hediyeler bulunmaktadır;

  • 5 GB – 10GB internet paketi,
  • Günlük 100 MB – 250 MB – 500 MB – 1 GB – 2 GB – 5 GB internet paketi,
  • Twitter, Instagram, Facebook ve Youtube içinde geçerli Günlük 1 GB – 2 GB – 4 GB internet,
  • Haftalık 250 MB – 500 MB – 1 GB – 2 GB – 3 GB – 5 GB – 10 GB internet.
Bu Kampanya Size Önerildi:
Türk Telekom Ramazan Hediyesi Nedir?


https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/turk-telekom-ramazan-hediyesi.jpg

Türk Telekom Ramazan hediyesi 2023 kampanyası dahilinde farklı hediyeler sunması düşünülmektedir. Önceki yıl olduğu gibi bu yılda 10 GB internet, 500 dakika ve sınırsız konuşma hediyesi verebileceği düşünülmektedir. Eğer sizlerde Türk Telekom Faturalı / Faturasız kullanıcılar arasında iseniz RAMAZAN 2023 yazarak 5555 numarasına gönderebilirsiniz. (Kampanya aktifliğini yitirmiş olabilir.)

Kampanya içerisinde 3 ayrı seçenek olarak hediye verilmektedir, bu seçenekler aşağıdaki gibidir;

  • 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli 10 GB bedava internet,
  • 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli her yöne 500 dakika konuşma,
  • 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli Türk Telekom hatları ile sınırsız konuşma.

Ramazan ayı gecesi boyunca sürecek olan bu kampanya ile birlikte sizlerde yurt içi kullanımda geçerli bu hediyelerden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Ramazan Ayı Yorum Yaz Bedava İnternet Kazan Kampanyası


Türk Telekom Ramazan ayı kampanyası ile aşağıda bulunan yorum kısmına detaylı açıklama bırakarak 5 GB – 10 GB hediye internet paketi kazanan kullanıcılar arasında olabilirsiniz. Hediye internet kampanyalarından daha fazlasını görmek için diğer konulara göz atmayı unutmayın.

 
Üst