tezgamepin.com - Tezgamepin Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ?

23 May 2022
61
3
8
Değerlendirme - 0%
0   0   0
tezgamepin.com - Tezgamepin Hakkında Yorumlar - Güvenilir mi ? Tezgamepin Şikayetleri

https://www.imagevisit.com/images/2023/10/19/tezgaepin.jpg

Tezgamepin Hakkında;

Türk ve yabancı iş ortaklarıyla beraber online, offline pc ve konsol oyunlarını dijital pazar üzerinden ‘oyuncuyu’ esas alarak oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına hizmet edebilmek amacıyla kurulan; her biri kendi alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi bir ekipten oluşan dijital platformdur.

2019 yılında sektöre hızlı bir girişle her ay bir öncekinden daha büyük başarılı adımlar atan Tezgamepin.com müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı, güvenilir, kolay,ulaşılabilir, anlık geribildirim veren bir alışveriş hizmeti sunuyor.

Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda sürdürülebilir başarıyı önceleyen şirketimiz tam operasyonel ve stratejik hedefleri doğrultusunda başarılara imza atıyor.

Kendi alanında marka değerini artırarak, global sektörün oyuncusu olmaya yönelik gerekliliklerini yerine getirerek müşteri memnuniyeti düzeyini artırıyor.

Kullanıcıların ihtiyacı olan cd key ve e-pin’lerini en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satış öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Çeşitli oyun parası ürünleri satışı yapan site ile ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.
 
Üst