6 Şub 2023
2
0
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
mahklcgpm84iramrn9eb.png
"Dear game lovers, today I would like to introduce you an extremely exciting game. A game full of powerful mythological figures of Far Eastern culture, powerful heroes and great battle mechanics: Magic To Master

In this game, you will create your character and defeat powerful world bosses and their servants in the Arasina continents of the Far East. The loot you acquire on the battlefield will grant you bonuses from ancient magic, allowing you to strengthen your characters or sell them to other players in the empire's marketplace. The familiar hack and slash style battle system makes the game very action-packed and fun. It will entertain you on every level and make you feel like you are playing the most fun MMO game of your life. With fair and competitive gameplay, you'll get the perfect experience of mastering each area.

There are more than 8 different character classes, 4 different dynasties and 2 powerful denominations, each with their own unique combat abilities. In addition, there are many different quests, guild wars and PvP arena with millions of equipment and accessories to strengthen your pet character, as well as many mounts to keep you company in the game. Either play the game as PVE/PVM or improve and strengthen your character by PVPing with other players from the first minutes of the game with M2M Battleground, a first in the world! You can also compete with other players as a team or against everyone!

Magic To Master is the perfect choice for gamers who love Far Eastern culture. If you want to experience this unique experience today, download and play Magic To Master today!"


Magic To Master is now available on Steam! Add it to your wishlist and follow the game now!

Here's a great 10 minute preview of the game;

Official Discord Community:
https://discord.gg/32bVNwKhZd
Official YouTube Channel:
Official Fan Page:
"Sevgili oyun severler, sizlere bugün son derece heyecan verici bir oyun tanıtmak istiyorum. Uzak doğu kültürünün güçlü mitolojik figürleri ile güçlü kahramanlar ve harika savaş mekanikleri ile dolu olan bir oyun: Magic To Master

Bu oyunda, siz kendi rolünü üstleneceğiniz karakterinizi oluşturacak ve uzak doğunun Arasina kıtalarındaki güçlü dünya patronlarını ve hizmetkârlarını yeneceksiniz. Savaş alanında elde ettiğiniz ganimetlere kadim büyünün bonuslarını kazandırabilecek, karakterlerinizi güçlendirecek veya imparatorluğun pazar alanında onları diğer oyunculara satabileceksiniz. Aşina olduğunuz Hack and slash tarzı savaş sistemi, oyunu oldukça aksiyonlu ve eğlenceli hale getiriyor.
Sizi her düzeyde eğlendirecek ve hayatınızın en eğlenceli MMO oyununu oynadığınızı hissetmenizi sağlayacak. Adil ve rekabetçi oyun düzeniyle her alanda uzmanlaşmanın mükemmel deneyimine ulaşacaksınız.

Oyun içerisinde 8'den fazla farklı karakter sınıfı, 4 farklı hanedan ve 2 güçlü denominations bulunuyor ve her birinin kendine özgü savaş yetenekleri var. Ayrıca, oyun içerisinde sana yoldaşlık edecek bir çok binek, evcil hayvan karakterini güçlendirecek milyonlarca ekipman ve aksesuar ile birlikte birçok farklı görev, lonca savaşları ve PvP arena mevcut. İster oyunu PVE/PVM olarak oynayın isterseniz dünyada bir ilk olan M2M Battleground ile diğer oyuncularla oyunun ilk dakikalarından itibaren PVP yaparak karakterinizi geliştirin ve güçlendirin! Siz de diğer oyuncularla birlikte takım olarak mücadele edebilir veya herkese karşı olabilirsiniz!

Magic To Master, uzak doğu kültürünü seven oyunseverler için mükemmel bir seçim. Siz de bugün bu eşsiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, Magic To Master'yı indirip oynamak için hemen bugün yerinizi alın!"


Magic To Master şimdi Steam'de mevcut! Hemen istek listesine ekle ve oyunu takip et!

İşte oyunun 10 dakikalık harika bir önizlemesi;
Resmi Discord Topluluğu: https://discord.gg/32bVNwKhZd
Resmi YouTube Kanalı:
Resmi Facebook Topluluğu:

 
Üst